Paziņojums par ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma sabiedrisko apspriešanu

2023-08-08, 15.08

Paredzētās darbības nosaukums: derīgo izrakteņu ieguve smilts-grants un smilts atradnē “Dižkorsīši” 22,94 ha platībā Ventspils novada Užavas pagastā.

Paredzētās darbības ierosinātājs: akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži”, reģistrācijas numurs 40003466281, juridiskā adrese: Vaiņodes iela 1, Rīga, LV–1004, tālr. 67610015, tālr., e-pasts: [email protected].

Paredzētās darbības vieta: nekustamais īpašums “Valsts mežs Užava” zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 98780040125, AS “Latvijas valsts meži” Dienvidkurzemes reģiona Ventas ZK meža iecirkņa 158. kvartālā 708. kvartālu apgabalā, Užavas pagastā, Ventspils novadā.

Pamatojums ietekmes uz vides novērtējuma procesa veikšanai: Vides pārraudzības valsts biroja 2022. gada 13. aprīļa vēstule nr. 5-01/431/2022 un 2022. gada 6. jūlija lēmums Nr. 5-02-1/17/2022.

Sagatavotā ziņojuma nosaukums un sagatavošanas datums: Derīgo izrakteņu ieguve smilts-grants un smilts atradnē “Dižkorsīši” Užavas pagastā, Ventspils novadā. 2023. gada jūlijs.

IVN ziņojuma sagatavotājs: SIA “55M”, reģistrācijas numurs 40203145148.

Informācija par ziņojuma sabiedrisko apspriešanu: IVN ziņojuma sabiedriskā apspriešana notiks no 2023. gada 9. augusta līdz 2023. gada 8. septembrim. Ar ziņojumu sabiedriskās apspriešanas laikā var iepazīties:

• Ventspils novada Užavas pagasta pārvaldē (“Avoti”, Užavas pag., Ventspils novads, LV-3627) darba laikā,
  • Ventspils novada pašvaldības tīmekļa vietnē: www.ventspilsnovads.lv,
  • AS “Latvijas valsts meži tīmekļa vietnē: www.lvm.lv.

Saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu ziņojuma sabiedriskās apspriešanas sanāksme tiks organizēta neklātienes formā (attālināti) 22. augustā plkst. 10.00, pieslēdzoties “Microsoft Team” platformai – pieejas saite tiks publicēta pašvaldības mājaslapā www.ventspilsnovads.lv un ierosinātāja mājaslapā www.lvm.lv 22. augustā plkst. 9.00.

Sabiedriskās apspriešanas sanāksme

Kā pieslēgties sanāksmei?

Videoprezentācija būs pieejama tīmekļa vietnēs www.lvm.lv un www.ventspilsnovads.lv no 2023. gada 16. augusta līdz 8. septembrim.

Neklātienes apspriešanas laikā var sūtīt jautājumus uz paredzētās darbības ietekmes uz vidi novērtējuma izstrādātāja e-pasta adresi: [email protected]. E-pastā saņemtie jautājumi un sniegtās atbildes tiks apkopotas sanāksmes protokolā, kas tiks publicēts vietnēs: www.ventspilsnovads.lv un www.lvm.lv.

Rakstisku priekšlikumu iesniegšana: rakstiskus priekšlikumus par ziņojumu var iesniegt Vides pārraudzības valsts birojā (adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV–1045, tālrunis: 67321173, fakss: 67321049, e-pasts: [email protected]; tīmekļa vietne www.vpvb.gov.lv) līdz 2023. gada 8. septembrim.

Paziņojums publicēts Ventspils novada domes informatīvajā bezmaksas izdevumā „Ventspils Novadnieks” 2023. gada 8. augusta numurā.

Ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojums

Ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojuma kopsavilkums

Pielikumi IVN ziņojumam

Videoprezentācija