KOMISIJAS

Administratīvā komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Alfrēds Paulāns

  • Sandra Jurcika, priekšsēdētāja vietniece
  • Airisa Tropiņa
  • Andris Zvingulis
  • Normunds Māls

Komisijas sekretāre – Airisa Tropiņa, tālr. 29295376; e-pasts: [email protected]

Iepirkuma komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Andis Zariņš

  • Alfrēds Paulāns, priekšsēdētāja vietnieks
  • Andris Šlangens
  • Kristīne Strika
  • Juris Krilovskis
  • Mārtiņš Stūris
  • Raivis Millers

Komisijas sekretāre – Guna Punkstiņa, tālr. 20010652; e-pasts:  [email protected]

Pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas un mantas atsavināšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Aivars Mucenieks

  • Gatis Landmanis, priekšsēdētāja vietnieks
  • Andris Vārpiņš
  •  Gita Horste
  • Andris Stepanovičs
  • Arvis Anderšmits

Komisijas sekretāre – Gita Horste, tālr. 63629418, 25749170; e-pasts: [email protected]

Tehniskā komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Klāvs Felšs

  • Andris Šlangens, priekšsēdētāja vietnieks
  • Kristīne Strika
  • Aigars Kress
  • Aivars Mincenbergs
  • Rolands Cukurs
  • Raitis Krūmiņš

Komisijas sekretārs – Kristīne Strika, tālr. 25633900, e-pasts: [email protected]

Dzīvokļu komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Juris Krilovskis

  • Andris Stepanovičs, priekšsēdētāja vietnieks
  • Anda Vītola
  • Aigars Kress
  • Lita Rollande
  • Evita Slaņķe
  • Edgars Kalniņš

Komisijas sekretāre – Evita Slaņķe, 29347755; e-pasts: [email protected]

Projektu, investīciju un būvniecības komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Andis Zariņš

  • Gatis Landmanis, priekšsēdētāja vietnieks
  • Iveta Straume
  • Gita Horste
  • Digna Gerule
  • Andris Šlangens

Komisijas sekretāre – Iveta Straume, tālr. 26678959; e-pasts:  [email protected]

Debitoru parādu izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Juris Krilovskis

  • Eva Štromberga, priekšsēdētāja vietniece
  • Aldis Āķis
  • Lita Rollande
  • Alda Siliņa
  • Ilze Čakle
    Komisijas sekretāre – Lita Rollande, tālr. 26180529; e-pasts: [email protected]

Sporta komisija

Komisijas priekšsēdētāja: Jolanta Ziemele

  • Aivars Čaklis, priekšsēdētājas vietnieks
  • Aigars Matisons
  • Kaspars Gulbis
  • Arvis Anderšmits
  • Agris Bileskalns
  • Edīte Kaufmane

Komisijas sekretāre – Edīte Kaufmane, e-pasts: [email protected]

Administratīvo aktu strīdu komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Juris Krilovskis

  • Gatis Landmanis, priekšsēdētāja vietnieks
  • Kristīne Ņikoļenko
  • Normunds Māls
  • Agris Rozentāls

Komisijas sekretārs – Kristīne Ņikoļenko, tālr. 26446915; e-pasts: [email protected]

Vides un uzņēmējdarbības attīstības komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Mārcis Laksbergs

  • Daiga Cekule, priekšsēdētāja vietniece
  • Agris Āboliņš
  • Ilze Čakle
  • Jānis Ķiris
  • Ivita Meinarde

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

Licencēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Andis Zariņš

  • Andris Stepanovičs, piekšsēdētāja vietnieks
  • Agris Bileskalns
  • Gatis Landmanis
  • Ivita Meinarde
  • Gendrihs Šķesters
  • Elvijs Ziemelis

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

Bērnu un jaunatnes lietu komisija

Komisijas priekšsēdētāja: Sibilla Veģe

  • Ligita Kalniņa, priekšsēdētājas vietniece
  • Skaidrīte Diebele
  • Ineta Vekmane
  • Zanda Blumfelde
  • Evita Kubinska

Komisijas sekretāre – Skaidrīte Diebele, tālr. 22002755; e-pasts: [email protected]

Interešu izglītības programmu izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Guntis Mačtams

  • Nellija Sileviča
  • Tamāra Kuciņa
  • Aina Klimoviča
  • Ilze Ramane

Komisijas sekretāre – Tamāra Kuciņa, tālr. 20234883; e-pasts: [email protected]

Apbalvošanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Aivars Mucenieks

  • Guntis Mačtams, priekšsēdētāja vietnieks
  • Andis Zariņš
  • Evija Ozoliņa
  • Ilona Stradiņa

Komisijas sekretāre – Evija Ozoliņa, tālr. 27814286; e-pasts: [email protected]

Nekustamo īpašumu iznomāšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Guntis Mačtams

  • Gatis Landmanis, priekšsēdētāja vietnieks
  • Taiga Dadze
  • Alfrēds Paulāns
  • Ausma Zeidmane
  • Lita Rollande

Komisijas sekretāre – Ausma Zeidmane, tālr. 29115691; e-pasts: [email protected]

Vēlēšanu komisija

Komisijas priekšsēdētāja: Ginta Roderte

  • Ieva Kalenda
  • Lita Rollande
  • Ilona Stradiņa
  • Linda Gaigala
  • Guna Punkstiņa
  • Raitis Rudbahs

Komisijas sekretāre – Ieva Kelenda, tālr. 26645977; e-pasts: [email protected]

Medību koordinācijas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Mārcis Laksbergs

  • Guntis Millers, komisijas priekšsēdētāja vietnieks
  • Lauris Ķemlers
  • Andris Grāmatiņš
  • Arta Kantiņa
  • Agris Āboliņš

Komisijas sekretāre – Ivita Meinarde, tālr. 22029846; e-pasts: [email protected]

NOLIKUMS
PROTOKOLI

Darījumu ar lauksaimniecības zemi izvērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Guntis Mačtams

  • Gatis Landmanis, priekšsēdētāja vietnieks
  • Lita Rollande
  • Irita Āpse
  • Eva Štromberga
  • Taiga Dadze

Komisijas sekretāre – Taiga Dadze, tālr. 26499010, e-pasts: [email protected]

Ilgtermiņa ieguldījumu un krājumu  novērtēšanas komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Aldis Āķis

  • Gatis Landmanis, priekšsēdētāja vietnieks
  • Līga Ostrovska
  • Alda Siliņa
  • Andris Šlangens
  • Normunds Māls

Komisijas sekretāre – Alda Siliņa, tālr. 28674645, e-pasts: [email protected]

Bērnu lietu sadarbības grupa

Komisijas priekšsēdētāja: Anda Vītola

  • Sandra Jurcika
  • Ilze Judzika
  • Ina Barbāne
  • Airisa Tropiņa

Komisijas sekretāre – Airisa Tropiņa, tālr. 29295376; e-pasts: [email protected]

NOLIKUMS

Pedagoģiski medicīniskā komisija

Komisijas priekšsēdētāja: Tamāra Kuciņa

  • Irēna Ķude
  • Agita Lauska
  • Mārīte Gūthofa
    Komisijas sekretāre – Tamāra Kuciņa, tālr. 20234883; e-pasts: [email protected]
    NOLIKUMS

Ventspils valstspilsētas un Ventspils novada sadarbības teritorijas Civilās aizsardzības komisija

Komisijas priekšsēdētājs: Jānis Vītoliņš

  • Aivars Mucenieks, priekšsēdētāja vietnieks
  • Artūrs Pupšis
  • Guntis Blumbergs
  • Aigo Gūtmanis
  • Aldis Ābele
  • Juris Krilovskis
  • Andris Vārpiņš
  • Ojārs Rudzītis
  • Ansis Zanders
  • Tadeušs Keziks
  • Edijs Ilziņš
  • Jānis Krūmiņš
  • Ivars Koloda
  • Uldis Frīdenbergs
  • Kristaps Kerve
  • Ivo Lemšs
  • Jeļena Mundeciema
  • Jānis Lakševics
  • Kaspars Fišmeisters

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika