PRIVĀTUMA POLITIKA UN SĪKDATŅU LIETOŠANA

Šīs vietnes pārzinis ir Ventspils novada pašvaldība. Saziņai ar pašvaldības datu aizsardzības speciālistu, lūgums rakstīt uz e-pasta adresi: [email protected].

Pašvaldības privātuma politika

Privātuma politikas mērķis ir informēt un sniegt skaidrojumu par to, kā Ventspils novada pašvaldība rūpējas un aizsargā savā rīcībā nonākušos personu datus, proti, palīdzēt saprast kādā veidā un kādiem mērķiem dati tiek apstrādāti, kā arī iepazīstināt ar datu subjektu tiesībām un pienākumiem.

Apstrādājot personas datus, pašvaldība ievēro Latvijas Republikas spēkā esošos normatīvos aktus, Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) (turpmāk – Regula), kā arī citus normatīvos aktus privātuma un personas datu apstrādes jomā.

Pašvaldības Privātuma politika attiecas uz ikvienu fizisko personu, kuras personas datus apstrādā pašvaldība, un tā ir attiecināma uz personas datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā Jūs vai jebkura cita fiziskā persona ir sniegusi personas datus: pašvaldības interneta vietnē, papīra vai elektroniskā formātā.

Sīkdatņu lietošana
Ventspils novada pašvaldības tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firexox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.

Ja vien normatīvajos aktos nav paredzēts citādāk, personai jebkurā laikā ir tiesības atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas. Apmeklējot Ventspils novada pašvaldības tīmekļa vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, un tiek piedāvāts sniegt „piekrišanu” noteiktu sīkdatņu izmantošanai. Izdarot izvēli atķeksējot un apstiprinot izvēli ar piekrišanu, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem un tiem piekrīt. Attiecīgi, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana.

Pašvaldības sīkdatņu politika ir iestrādāta Privātuma politikā. Aicinām iepazīties ar pašvaldības Privātuma politiku.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm