ES ATBALSTA PAKAS

Ventspils novada pašvaldības iestāde “Ventspils novada Sociālais dienests” īsteno “Eiropas Sociālā fonda Plus programmu materiālās nenodrošinātības mazināšanai 2021.–2027. gadam”. Vienošanās identifikācijas numurs: 2023.ESF+/PO.01/021/L16.

Programmas aktualitātes

Lai saņemtu pārtikas un pamata materiālā atbalsta pakas, nepieciešama izziņa no sociālā dienesta, ka persona atbilst trūcīgas mājsaimniecības statusam, nonākusi krīzes situācijā vai atbilst maznodrošinātas mājsaimniecības statusam.

Plašāka informācija par atbalsta iespējām un komplektu saturu: www.atbalstapakas.lv

Informatīvais materiāls “Ceļš līdz ES atbalsta pakām: kas un kā?”

Atbalsta paku izdales biežums

Pārtikas maziem bērniem paku saņemšanas pagarinājums

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm