Izsludina projektu konkursu “Neformālās izglītības pasākumi, t. sk. latviešu valodas apguve, Ukrainas bērniem un jauniešiem”

Izsludina projektu konkursu “Neformālās izglītības pasākumi, t. sk. latviešu valodas apguve, Ukrainas bērniem un jauniešiem”

2023-09-11, 14.28

Ventspils novada pašvaldība izsludina projektu konkursu “Neformālās izglītības pasākumi, t. sk. latviešu valodas apguve, Ukrainas bērniem un jauniešiem”.

Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu neformālās izglītības pasākumu nodrošināšanai, t. sk. latviešu valodas apguvei, Ukrainas bērniem un jauniešiem, tostarp mazināt kara notikumu izraisīto psihoemocionālo spriedzi, kā arī stiprināt Ukrainas bērnu etnisko identitāti un kopību ar Latvijā dzīvojošo ukraiņu kopienu, nodrošinot atbilstīgas aktivitātes bērnu psihoemocionālās labizjūtas un piederības sekmēšanai.

Pieteikumus var iesniegt līdz 2023. gada 26. septembrim, konkursā var piedalīties jebkura valsts un pašvaldības institūcija, biedrības un nodibinājumi kā arī organizācijas, kas sniedz atbalstu Ukrainas bēgļiem, jaunatnes nevalstiskās organizācijas, bērnu nometņu organizētāji un citas juridiskas personas.

Nolikums un konkursa pieteikums

Pieteikumi jāiesniedz konkursam vienā no norādītajiem veidiem:

  • papīra formātā – slēgtā aploksnē, uz kuras norādīts konkursa nosaukums, projekta pieteicējs un pieteicēja adrese, iesniedzot personīgi reģistrācijai pašvaldības lietvedības sistēmā paziņojumā noteiktajā termiņā Ventspils novada pašvaldībā, Skolas ielā 4, Ventspilī, Apmeklētāju pieņemšanas centrā vai pilsētas/pagastu pārvaldēs darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00. Pieteikums konkursam noteiktajos termiņos jānosūta arī elektroniski (vienā datnē PDF formātā, kas identisks iesniegtajam pieteikumam papīra formātā) uz e-pasta adresi: [email protected];
  • papīra formātā – slēgtā aploksnē, uz kuras norādīts konkursa nosaukums, projekta pieteicējs un pieteicēja adrese, nosūtot pa pastu paziņojumā noteiktajā termiņā (pasta zīmogs 2023. gada 26. septembris) uz adresi – Ventspils novada pašvaldība, Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601. Pieteikums konkursam noteiktajos termiņos jānosūta arī elektroniski (vienā datnē PDF formātā, kas identisks nosūtītajam pieteikumam papīra formātā) uz e-pasta adresi: [email protected], obligāti norādot iesniedzēju un projekta nosaukumu;
  • tikai elektroniski (vienā datnē PDF formātā) uz e-pasta adresi: [email protected], obligāti norādot iesniedzēju un projekta nosaukumu. Pielikumā esošajai datnei jābūt parakstītai ar drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm