Zūru ciemā tiks veikti labiekārtošanas darbi

Zūru ciemā tiks veikti labiekārtošanas darbi

2020-05-19, 16.03

2020. gada 18. maijā LAD Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde ir apstiprinājusi Ventspils novada pašvaldības projektu “Zūras – bērniem un jauniešiem!” Nr. 20-08-AL17-A019.2203-000009, kā mērķis ir radīt Ventspils novada Vārves pagasta Zūru ciema iedzīvotājiem un to viesiem, jo īpaši bērniem un jauniešiem, saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, sportojot vai atpūšoties svaigā gaisā, ierīkojot strītbola – basketbola laukumu Zūru ciema “Robežniekos” un bērnu rotaļu laukumu Zūru ciema “Zūru ūdenstorņi”, tādejādi nodrošinot vides sakārtošanu un pieejamības uzlabošanu visām vecuma un sociālajām grupām – sākot no bērniem līdz pat senioriem, kas labprāt pavadīs brīvo laiku drošā, sakārtotā un estētiskā vidē.

Rotaļu laukums, ~600 m2, atradīsies vietā, kur reiz bija šķūņi, kas ugunsgrēkā nodega. Uz izlīdzinātās zemes klātnes tiks uzstādītas rotaļu iekārtas, bet blakus tām – soliņi vecāku un senioru ērtībām. Paredzēts ieklāt drošības segumu. Tā kā teritorija atrodas pie brauktuves, bērnu drošībai brauktuves pusē to norobežos ar žogu. Strītbola – basketbola laukumā tiks ieklāts cietais segums, uzstādīts strītbola grozs, soliņi atpūtai, kā arī velosipēdu turētāji.

Ieceres īstenošanai projektam ir apstiprinātas 30 000 eiro attiecināmās izmaksas, no kurām 90 % līdzfinansēs ELFLA.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm