Zūrās atklāj rotaļu namiņu un šūpoles

Zūrās atklāj rotaļu namiņu un šūpoles

2016-09-28, 14.44
Bernu laukums Zuras
FOTOGALERIJA

   Vārves pagastā, pie Sporta un kultūras centra “Zūras”, atklāts rotaļu namiņš un šūpoļu balansieris. 2000 eiro projekta “Bērnu priekam” īstenošanai Zūru ciemā Vārves pagasta attīstības biedrība “Rasas lāse” Viktorijas Rebukas vadībā ieguva, piedaloties šopavasar izsludinātajā uzņēmuma “Latvijas Mobilais telefons” projektu konkursā “LMT Latvijai”.

   Ventspils novadā uzvarēja četri projekti, arī vārvenieku iesniegtais. Rotaļu namiņa uzstādīšana notika sadarbībā ar bērnu vecākiem. Mājiņai ir sētiņa, galdiņš un soliņš. Rotaļu iekārtas krāsotas ar videi draudzīgu krāsu, tās atbilst Eiropas Savienības drošības standartam. Projekta dalībnieku ieguldījums – apkārtnes labiekārtošana.
   Jauno rotaļu objekta atklāšana bija sirsnīgs pasākums, kurā piedalījās daudzi Zūru pamatskolas audzēkņi. Viņi ar interesi ieklausījās pieaugušo teiktajās runās, bet pēc tam devās cienāties ar rudens veltēm un citiem našķiem un rotaļāties namiņā, tika izmēģinātas arī šūpoles. Pieaugušie bija padomājuši par dažādām rotaļām, tādēļ bērniem bija interesanti.   
   Rotaļu namiņa atklāšanā piedalījās arī “LMT” biznesa klientu centra “Ventspils” vadītājs Mareks Gibarts. Viņš pauda prieku par cilvēkiem, kas prot īstenot savas idejas, piebilstot, ka projektu realizēšanā svarīga bijusi arī Ventspils novada pašvaldības palīdzība: “Mēs, “LMT”, vienmēr esam gatavi atbalstīt labas idejas. Piecu gadu laikā esam finansējuši vairāk nekā 100 projektu 32 000 eiro vērtībā.”
   Ventspils novada pašvaldības vārdā apsveikuma runu teica novada domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Dadzis, apliecinot, ka novads ar šo projektu tapis bagātāks un galvenie ieguvēji ir bērni, kam pieejamas jaunās rotaļu ierīces: “Bagātākas noteikti ir kļuvušas arī projekta iesniedzējas Viktorija Rebuka un Inga Berga, jo iegūta jauna pieredze. Paldies Latvijas Mobilajam Telefonam par to, ka šogad konkurss notika mūsu pusē.” Vārves pagasta pārvaldes vadītāja Gunita Ansone apliecina, ka lepojas ar sava pagasta lielāko vērtību – aktīviem cilvēkiem, tādēļ arī viņa pateicās Viktorijai un Ingai, jo tieši viņu neatlaidība ļāva savākt tikt lielu balsu skaitu, lai tiktu realizēts projekts “Bērnu priekam”.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm