Ventspils novada sacensības vieglatlētikas daudzcīņā

Ventspils novada sacensības vieglatlētikas daudzcīņā

2023-11-07, 16.24

7. novembrī Ugāles sporta centrā notika Ventspils novada BJSS rīkotās sacensības vieglatlētikas daudzcīņā. Sacensībām bija pieteikti vairāk nekā 80 jaunie sportisti. Paši jaunākie dalībnieki U10 grupā sacentās trīs disciplīnās – 60 m, tāllēkšanā un 150 m skrējienā, bet U12 grupas dalībnieki startēja 60 m, tāllēkšanā, 300 m un pildbumbas mešanā. Rezultātu kopvērtējumā noteica pēc izcīnītajām vietām katrā disciplīnā. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma sacensību medaļas un diplomus, bet uzvarētāji katrā vecuma grupā piemiņas kausu.

U10 grupā meitenēm 1. vietu izcīnīja Esmeralda Andrejeva (6 p.), 2. vietu –  Estere Bergena (7 p.), 3. vietu – Samanta Fogele (7 p.).
U10 grupā zēniem 1. vietā Rihards Jēkabsons (6 p.), 2. vietā Niks Laidiņš (7 p.), 3. vietā Kārlis Krilovskis (10 p.).
U12 grupā meitenēm 1. vietu ieguva Elizabete Penzājeva (11 p.), 2. vietu – Amanda Terēze Paipala (14 p.), 3. vietu – Evelīna Bertmane (14 p.).
U12 grupā zēniem 1. vieta Gabrielam Aleksinam (12 p.), 2. vieta Krišjānim Grīnbergam (16 p.), 3. vieta Ralfam Jurim Krilovskim (25 p.).

Paldies treneriem K. Gulbim, A. A. Ziemelei, A. Čaklim, A. Paipalam, A. Gulbei, D. Lodiņam, A. Matisonam par audzēkņu sagatavošanu un sacensību organizēšanu, kā arī jaunajiem tiesnešiem, kuri palīdzēja treneriem sacensību tiesāšanā. Visi rezultāti LVS mājaslapā: https://athletics.lv/lv/event/39874/competitions.

Jolanta Ziemele

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm