Ventspils novada pašvaldības izpilddirektora Jura Krilovska apsveikums

Ventspils novada pašvaldības izpilddirektora Jura Krilovska apsveikums

2022-12-23, 08.49

Mīļie novadnieki, ir pienākusi 2022. gada nogale ar gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem! Tas ir laiks, kad mums nākas samazināt ikdienas skrējiena ātrumu, apstāties un aizdomāties, kāds tad ir bijis aizvadītais gads? Kāds šis gads ir bijis mums katram un mūsu ģimenēm? Kāds tas ir bijis mūsu draugiem, radiem, novadniekiem, tautiešiem un kāds visai pasaulei?

Šogad no 24. februāra ir iestājusies jauna realitāte, kas daudzas dzīves ir pilnīgi izmainījusi – karš Ukrainā, kā rezultātā ik dienas tiek radītas neiedomājamas cilvēku ciešanas. Šogad man gribētos pateikt milzīgu paldies katram novada iedzīvotājam, kurš aktīvi ir iesaistījies vai kā citādi piedalījies un turpina piedalīties palīdzības sniegšanā Ukrainai un Ukrainas civiliedzīvotājiem! Ikdienā tiekoties ar Ventspils novadā izmitinātām Ukraiņu ģimenēm un redzot viņu izmisuma un sāpju pilnos acu skatienus, es saprotu, ka mums ir jāturpina palīdzēt, neskatoties ne uz ko, jo mēs atšķirībā no viņiem varam dzīvot savās mājās un būt drošībā. Diemžēl daudziem no Ventspils novadā dzīvojošiem Ukrainas civiliedzīvotājiem vairs nav māju, pat nav pilsētu, kur atgriezties. Šādos brīžos mēs pa īstam novērtējam, cik laimīgā un drošā zemē mēs dzīvojam, neskatoties uz dažādām ikdienas ķibelēm, kas uz Ukrainas kara fona šķiet maznozīmīgas.

Sargāsim sevi un cits citu, atbalstīsim viens otru un līdzcilvēkus, lai mēs visi kopā būtu vienoti un stipri! Lai Ziemassvētku gaišums, sirdsmiers un prieks ienāk katrā mājā, sasildot un piepildot mūsu sirdis! Lai Jaunajā gadā mums izdodas viss iecerētais, lai visiem laba veselība un, pats galvenais, lai pasaulē iestātos miers!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm