Ventspils novada izglītības iestāžu 1.–3. klašu skolēnu konkurss “Gudrinieks 2024”

Ventspils novada izglītības iestāžu 1.–3. klašu skolēnu konkurss “Gudrinieks 2024”

2024-04-18, 16.03

18. aprīlī Popes kultūras namā tika organizēts Ventspils novada izglītības iestāžu 1.–3. klašu skolēnu konkurss “Gudrinieks 2024”, kura mērķis ir veicināt skolēnu spēju lietot zināšanas un prasmes, ieradumus un caurviju prasmes, saistot tās ar latviešu valodu, matemātiku, dabas zinībām, sociālajām zinībām, dizainu un tehnoloģijām.

Katras skolas komandu pārstāvēja pieci skolēni. Pasākuma pirmajā daļā tika atrādīti mājas darbi, kas bija daudzveidīgi, interesanti un jautri. Šī gada tēma – Margaritai Stārastei 110. Katrs skolēns iejutās kādā Stārastes radītajā tēlā un lieliski iejutās lomā: gan Zīļuks, gan Tince, gan Kraukšķītis, gan Pintiķi, gan Duksis, gan visi citi tēli. Konkurss akcentēja arī lasītprasmi un tās nozīmīgumu.

Konkursā “Gudrinieks 2024” 1. vietu ieguva Ugāles vidusskolas 1. komanda, 2. vietā Piltenes pamatskolas komanda un 3. vietā Zūru pamatskolas komanda.

Sadarbība, komandas vienotība, sadraudzība, uzstāšanās pratība, zināšanu pielietošana – šī konkursa atslēgas vārdi. Paldies 1.–3. klašu skolotājām par ieguldīto darbu pasākuma īstenošanā!

Foto: Sibilla Veģe

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm