Ventspils novada bērnu dziedātāju konkurss “Cālis un Putnēns 2023”

Ventspils novada bērnu dziedātāju konkurss “Cālis un Putnēns 2023”

2023-04-05, 13.00

2023. gada 6. maijā plkst. 13.00 Tārgales pamatskolas zālē norisināsies Ventspils novada bērnu dziedātāju konkurss “Cālis un Putnēns 2023”. Mērķis: atklāt jaunus un talantīgus pirmsskolas un sākumskolas vecuma dziedātājus Ventspils novadā, sekmēt un pilnveidot uzstāšanās iemaņas un skatuves kultūru, kā arī veicināt bērnu vokālo spēju attīstību un radošo pašizpausmi.

Konkursā var piedalīties pirmsskolas vecuma bērni un sākumskolas vecuma bērni no 1.-3. klasei. Pieteikšanās līdz 25. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu, kura jānosūta uz e-pastu: [email protected] vai personīgi jāiesniedz Tārgales kultūras pasākumu organizatorei.

NOLIKUMS UN PIETEIKUMA ANKETA

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm