Vārvē atklās skeitparku

Vārvē atklās skeitparku

2017-03-27, 11.27
NAP AtbalstaZM un LAD

    Nodrošinot iedzīvotāju sporta un brīvā laika pavadīšanas aktivitāšu dažādošanas iespējas, Ventspils novada Vārves pagasta Vārves ciemā ir izveidots jauniešu aktīvās atpūtas laukums ar skeitparku un ielu vingrošanas aprīkojumu. Aktivitātes īstenotas projekta “Jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveidošana Vārves ciematā” Nr. 16-08-AL17-A019.2201-000006 gaitā.

Varves skeitparks2

    Projekta mērķis: nodrošināt vietējiem iedzīvotājiem iespējas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm brīvajā laikā, tādējādi veicinot veselīgas un aktīvas sabiedrības veidošanos. Projekta kopējās izmaksas – 30 304,45 eiro, no kuriem 13 500 eiro tika finansēti no ELFLA līdzekļiem, bet 16 804,45 eiro – no Ventspils novada pašvaldības līdzekļiem.
Skeitparka atklāšanas pasākums notiks 12. aprīlī plkst. 16.00.  Visi laipni aicināti!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm