Uzstādīs trenažierus, ierīkos skeitparku

Uzstādīs trenažierus, ierīkos skeitparku

2016-10-11, 09.09

 

ELFLA 2016

  Ventspils novada pašvaldība, iesaistoties Eiropas Savienības “Leader” programmā, veikusi divus iepirkumus par jaunu objektu izveidošanu Ventspils novadā – brīvdabas trenažieru un bērnu rotaļu vietas elementu iegādi, uzstādīšanu Usmas ciema pludmalē un jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveidošanu Vārves ciemā.

   Ar SIA “Intersports” par piedāvāto līgumcenu 12 564 eiro bez PVN panākta vienošanās par brīvdabas trenažieru un bērnu rotaļu vietas elementu iegādi un uzstādīšanu Usmas ciema pludmalē. Līdz šim, kā norāda Ventspils novada pašvaldības projektu vadītāja Evita Roģe, Usmas pagasta jauniešiem nebija iespēju attīstīt savas fiziskās spējas, un parastās pulcēšanās vietas bija pagasta centrs vai autobusu pietura. Tomēr Usmas pagastā par iecienītāko atpūtas vietu atzīta pašvaldības pludmale, kas ir vienīgā publiski pieejamā peldvieta Usmas ezera krastā. Te paredzēts uzstādīt 11 dažāda veida trenažierus, ko vienlaikus varēs izmantot 16 cilvēki, turklāt daži trenažieri būs paredzēti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
   Otrs iepirkums saistīts ar jauniešu aktīvās atpūtas laukuma izveidošanu Vārves ciemā. Iepirkuma pirmā daļa par skeitparka aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu paredz vienošanos ar SIA “MIND WORD RAMPS”, piedāvātā līgumcena – 21 160 eiro bez PVN, savukārt ielu vingrošanas aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu veiks SIA “MK Dizains” par 3885 eiro bez PVN. Projekta mērķis ir nodrošināt sporta un citu brīvā laika pavadīšanas aktivitāšu dažādošanas iespējas Vārves pagasta iedzīvotājiem, izveidojot jauniešu aktīvās atpūtas laukumu ar skeitparku un ielu vingrošanas aprīkojumu. Projekta ieceres iniciatīva nāk no sabiedrības – ideja ir izstrādāta, pamatojoties uz vietējo iedzīvotāju vajadzībām, kā arī iedzīvotāju sapulcēs minēto. Projekta gaitā paredzēts ierīkot skeitparku Vārves pagastā pie daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām. Tas būs piemērots izmantošanai ar velosipēdiem, skeitbordiem un skrituļslidām. Tiem, kas nevēlas nodarboties skeitparkā vai kam nav līdzekļu, lai iegādātos nepieciešamo aprīkojumu, tiks izveidots ielu vingrošanas laukums ar šādiem elementiem: dažādu līmeņu vingrošanas stieņiem, līdztekām, atspiešanās stieņiem, horizontālām kāpnēm un elementiem vēdera muskulatūras stiprināšanai.
   Šie 3 projekti tiek īstenoti Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam  apakšpasākuma 19.2. “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes 19.2.2. “potenciāla attīstības iniciatīvas” ietvaros rīcībā “Sabiedrības iniciēto aktivitāšu atbalsts vietējo kopienu izaugsmei”.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm