Uzsākti teritorijas labiekārtošanas darbi pie ēkas “Mežrūpnieki”

2023-06-19, 12.50

Pašvaldības nekustamā īpašuma “Mežrūpnieki” Ugāles pagastā piegulošā teritorija tiek izmantota kā auto stāvlaukums, tajā ir asfalta, betona plātņu, grants vai grunts segumu ietves, kas laika gaitā ir bojātas, izbraukātas. Vietām gar ēku nav nodrošināta virszemes lietus ūdens novadīšana, jo pie ēkas ir izveidojušās ieplakas. Ietve šķērso dzelzceļu – pārejas vietu, kas nav izgaismota diennakts tumšajā laikā, kā arī pārejas vieta nav aprīkota ar labirintu un nožogojumu.

Pēc pašvaldības pasūtījuma SIA “PBT” izstrādāja būvprojektu, kurā plānots veikt teritorijas labiekārtošanas darbus pie ēkas “Mežrūpnieki”, izbūvējot braucamo daļu un gājēju celiņus ar betona bruģa segumu, kā arī veikt apzaļumošanas darbus, lai tiktu uzlabota virszemes lietus ūdens novadīšana no ēkas u. c. labiekārtošanas darbi.

Teritorijas labiekārtošanas darbus veic SIA “AB BŪVNIECĪBA”, būvuzraudzību – SIA “BŪUZ”, autoruzraudzību – SIA “PBT”.

Darbu kopējās izmaksas 193072,38 eiro, t. sk. aizņēmums no valsts kases 164 111 eiro un pašvaldības 2023. gada budžeta līdzekļi 28961,38 eiro.

Foto: Aleksandrs Hmeļņickis