Ugāles jaunieši tic brīnumam

2024-01-03, 08.39

Ugāles jaunieši tic, ka decembris ir brīnumu laiks, tādēļ 8. decembrī Ugāles tautas namā “Gaisma” norisinājās labdarības akcija “Zem sargeņģeļa spārna”, lai arī šogad iepriecinātu Ugāles vientuļos iedzīvotājus svētkos.

Lai pateiktos labdarības akcijas ziedotājiem, tika rīkots koncerts, kurā piedalījās Ugāles bērni un jaunieši. Paldies koncerta dalībniekiem: Ugāles PII “Lācītim”, “Pūcīšu” un “Sprīdīšu” grupiņai, Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem, Ugāles vidusskolas 1.–3. klašu ansamblim un 6.–11. klašu deju kolektīvam, Ugāles tautas nama “Gaisma” BDK “Sauleszaķīši” un JDK “Sidrabiņš” – jūsu priekšnesumi sasildīja ikviena sirdi.

Arī šogad Ugāles jaunieši uzrunāja vairākus uzņēmumus, kuri bija ar mieru atbalstīt Ugāles vientuļos iedzīvotājus. Jaunieši saka lielu paldies “Niedrājiem MR”, “Eglaines auto”, “Luxhair”, “EM Furniture”, veikalam “Kubuss”, Ugāles aptiekai, veikalam “Lats”, Ugāles PII “Lācītim”, Ugāles vidusskolai, Ugāles vidusskolas vecāku padomei, Sanitas “Skaistuma stūrītim”, Sanitai Kauliņai, Ugāles kultūras namam “Gaisma”, Ventspils novada pašvaldības Sociālajam dienestam un Ugāles pagasta pārvaldei. Kā arī liels un sirsnīgs paldies ikvienam ziedotājam, kurš dalījās savā priekā ar citiem, sniedzot iespēju sveikt Ugāles vientuļos iedzīvotājus svētkos.

Šogad Ugāles jaunieši svētkos ar dāvanu un apciemojumu iepriecināja 40 Ugāles vientuļos iedzīvotājus, kuri bija neizsakāmi priecīgi. Lai visiem ir sapņi, kas piepildās, jo brīnumi notiek, tiem ticot!

Aiga Strazdiņa
Aigas Strazdiņas arhīva foto