Ugālē ierīkos vingrošanas laukumu

Ugālē ierīkos vingrošanas laukumu

2020-05-13, 16.02

2020. gada 8. maijā LAD Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde ir apstiprinājusi Ventspils novada pašvaldības projektu “Mēs par veselīgu Ugāli!” Nr. 20-08-AL17-A019.2203-000007, kā mērķis ir nodrošināt sporta aktivitāšu iespējas Ugāles pagasta iedzīvotājiem un pagasta apmeklētājiem, ierīkojot āra trenažieru un ielu vingrošanas laukumu Ventspils novada Ugāles pagastā Skolas ielā 5a, līdz ar to veidojot pievilcīgu vidi pagasta teritorijā un uzlabojot iedzīvotāju fizisko aktivitāti, veselību un dzīves līmeni.
Blakus jaunbūvētajam sporta centram tiks izveidots āra trenažieru un ielu vingrošanas laukums, kur tiks uzstādīti 6 āra trenažieri, 8 ielu vingrošanas rīki (ar drošības segumu), 2 soliņi un atkritumu urna. Vieta izvēlēta, lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku pieejamību visiem – gan manēžas apmeklētājiem, skolēniem, gan ikvienam iedzīvotājam. Aprīkojums tiks komplektēts dažādai slodzei, lai sev atbilstošu spētu atrast ikviens neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības. Īpašu atsaucību gaidām no senioriem, kas trenažieru laukumā iegrieztos pēc nūjošanas vai pastaigas un jauniešiem, kam interesē ielu vingrošana.
Ieceres īstenošanai projektam ir apstiprināts 21 054,41 eiro attiecināmās izmaksas, no kurām 90 % līdzfinansēs ELFLA. Projektu plāno īstenot 2020. gadā.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm