Ugālē atklāta siltinātā māja

2018-08-31, 11.38
IMG 5107

Ventspils novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “VNK serviss” Ugālē, Skolas ielā 5, īstenojusi energoefektivitātes projektu, veicot 18 dzīvokļu mājas renovāciju. Tas izdarīts, izmantojot SIA “Ekodoma” izstrādāto energoauditu un SIA “Balts un melns” projektu.

IMG 5072
IMG 5101
IMG 5079
IMG 5085
IMG 5086
IMG 5091
IMG 5096
IMG 5071

Celtniecību veica SIA “Erteks” darbinieki Edvīna Rodzika vadībā. Būvdarbi notika trīs mēnešus, renovācijas procesā nomainīts ēkas jumta segums, siltināts pagraba pārsegums, nomainīti logi, uzstādītas jaunas durvis, veikts balkonu remonts, sakārtota apkures sistēma, ēka siltināta ar 150 mm minerālvates plāksnēm. Projekta izmaksas ir 250 000 eiro, izmantots arī finanšu aģentūras “Altum” 110 719, 27 eiro grants, savukārt AS “Swedbank” šādu summu izsniedza kā kredītu, SIA “VNK servisam” tas jāsedz 15 gadu laikā. Ventspils novada pašvaldības dotācija projekta īstenošanā ir 12 000 eiro.
   Renovētās mājas atklāšanas pasākumā piedalījās arī mājas iedzīvotāji. Anita Skorodjonoka viņu vārdā izteica pateicību visām projektā iesaistītajām pusēm, piebilstot, ka darbi veikti kvalitatīvi un ir patīkami dzīvot skaistā mājā, kurā samazināsies siltuma patēriņš. SIA “VNK serviss” valdes priekšsēdētājs Juris Bērziņš uzteica projekta vadītāju Ivu Igoru Pēci, kurš veiksmīgi tika galā ar viņam uzticētajiem uzdevumiem. Īstenotais energoefektivitātes projekts ļauj iedzīvotājiem ne tikai izmantot mūsdienīgas ēkas priekšrocības, bet arī ir paaugstinājis īpašuma vērtību, tādēļ, ja kāds vēlēsies pārdot dzīvokli, viņš varēs saņemt lielāku summu.

IMG 5076
IMG 5082