U14 un U12 vecuma grupas startē sacensībās Saldū

U14 un U12 vecuma grupas startē sacensībās Saldū

2019-10-04, 10.11

Septembra pēdējā svētdienā, Ventspils novada BJSS vieglatlēti devās uz Saldus stadionu, kur notika Saldus sporta skolas organizētās atklātās sacensības vieglatlētikā U 12 un U 14 vecuma grupām. Sacensības startēja kupls skaits dalībnieku no Ventspils novada BJSS, Saldus SS, Jelgavas SC, Kandavas BJSS, Dobeles SS, Liepājas SSS, Rojas SS, Salaspils SS.
Mūsējie sīvās cīņās uzrādod labus rezultātus un izcīnot godalgotas vietas, mājās pārveda 6 medaļas!
1. vietu un zelta medaļu 30 meiteņu konkurencē U 12 grupā izcīnīja Ieva Miķelsone (rez. 9,17 sek.), Ievai vēl 5. vieta 800 m (rez. 3:02,63).
2. vietu un sudraba medaļu tāllēkšanā U 14 grupā izcīnīja Ansis Miķelsons (rez. 4,96 m).
3. vietu un bronzas medaļas izcīnīja Kārlis Lagzdiņš – 300 m (rez. 53,43 sek.) U 12 grupā, Armands Zāle – 1000 m (rez. 3:29,94) U14 grupā, un 2 bronzas izdevās izcīnīt Nikolai Katei Punkai 60 m (rez. 8,54 sek.) un 300 m (rez. 46,41 sek.) U14 vecuma grupā.
Nedaudz līdz godalgotai vietai lodes grūšanā pietrūka Robijam Šeinbergam – 4. vieta (rez. 7,33 m), Robijam arī 6. vieta tāllēkšanā (rez.4,15 m) un Ansim Miķelsonam 60 m – 4. vieta starp 39 sprinteriem (rez. 8,37 sek.). Labāko sešniekā vietas izcīnīja Ieva Lindenblate – 6. vieta tāllēkšanā (rez.3,40 m).
Sacensībās startēja arī Daniels Zīders, Sabīne Ozoliņa, Estere Meiļuna, Markuss Meiļuns, Karolīna Karla Matisone, Rūta Matisova, Deivids Majors, Kristers Asaris, Armands Zāle, Roberts Ļubeļskis.
Teicamiem startiem audzēkņus sagatavoja Ventspils novada BJSS treneri – Reinis Ziemelis un Arno Kiršteins.
Visi rezultāti pieejami LVS mājas lapā (https://athletics.lv/lv)

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm