Taps projekts, paredzēts jauniešu darbību atbalstam

2022-12-19, 12.14

Piltenes pamatskolas pašpārvaldes skolēni Elīza Meire un Ēvalds Beijers Liepājā divas dienas kopā ar citiem Latvijas skolēniem mācījās “Erasmus+” projektā “Jauniešu līdzdalības darbības”.

Jauniešu līdzdalības darbības ir neformālās mācīšanās darbības, kas vērstas uz jauniešu aktīvu līdzdalību. Šo darbību mērķis ir sniegt jauniešiem iespēju gūt apmaiņas, sadarbības, kultūras un pilsoniskās aktivitātes pieredzi. Atbalstītajām darbībām jāpalīdz stiprināt dalībnieku personiskās, sociālās, pilsoniskās un digitālās kompetences un kļūt par aktīviem Eiropas pilsoņiem. Mūsu skolas jaunieši veido komandu, lai sāktu strādāt pie sava izvēlētā projekta izveides. No 18. līdz 20. janvārim skolēniem paredzēta atkārtota tikšanās Liepājā, kuras laikā tiks prezentēts šis projekts. “Erasmus+” programmas mērķis ir atbalstīt jauniešu virzītus līdzdalības projektus, kurus organizē neformālās jauniešu grupas.

Piltenes pamatskolas skolēnu pašpārvaldes koordinatore Inese Līce