Slēgs līgumu par brīvdabas vingrošanas laukuma labiekārtošanu Ugālē

2020-08-26, 14.45

Projektā “Mēs par veselīgu Ugāli!”, Nr. 20-08-AL17-A019.2203-000007, Ventspils novada pašvaldībā ir noslēgusies iepirkuma procedūra un pieņemts lēmums slēgt līgumu ar SIA “MK Dizains” par brīvdabas vingrošanas kompleksa, trenažieru un labiekārtošanas elementu izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu Ugālē, Skolas ielā 5a.
Blakus jaunbūvētajam sporta centram vēl šogad tiks izveidots āra trenažieru un ielu vingrošanas laukums, kur tiks uzstādīti 6 āra trenažieri, 8 ielu vingrošanas rīki (ar drošības segumu), 2 soliņi un atkritumu urna. Vieta izvēlēta, lai ikvienam nodrošinātu pēc iespējas ērtāku pieejamību – gan manēžas apmeklētājiem, gan skolēniem, gan ikvienam iedzīvotājam.
Projekta kopējās izmaksas ir 20 795,06 eiro, no kurām ELFLA līdzfinansē 15 660,31 eiro, bet Ventspils novada pašvaldība projekta īstenošanai ir atvēlējusi 5 134,47 eiro.