Skatē vērtēs amatierteātru veikumu

Skatē vērtēs amatierteātru veikumu

2024-04-16, 14.29

20. aprīlī Ugāles tautas namā “Gaisma” plkst. 10 sāksies Ventspils novada amatierteātru skate. Visas dienas garumā kolektīvi rādīs savu teatrālo meistarību un iepriecinās skatītājus ar deviņām interesantām izrādēm.

Ugāles amatierteātris “Ugāles drāma” rādīs Z. Neimaņa izrādi “Uz to mums atkal…”, režisore Iveta Pete. Pēc tam uz skatuves redzēsim Zlēku amatierteātri “Margots” ar M. Freina izrādi “Aiz priekškara”, režisore Kristīne Kauliņa, un Puzes amatierteātri “Un tā tāļāk” ar A. Vitmanes izrādi “Sena teika par dzintaru”, režisore Iveta Pete, savukārt Usmas amatierteātris “Suflē” demonstrēs E. Haferes izrādi “Gadsimta lapsu medības”, režisore Laila Grunte. Vārves amatierteātris “Vārava” piedāvās B. Jukņēvičas izrādi “Kāzas”, režisors Valdis Šmēliņš. Užavas amatierteātris “Maskas” – Ritas Misūnes izrādi “Par vīriešiem un kaķiem”, režisore Linda Sāmīte. Ziru amatierteātris “Vērmeles” skatē piedalīsies ar E. Haferes izrādi “Gadsimta lapsu medības”, režisore Anita Pāvelsone. Popes amatierteātris “PATs” uz skatuves kāps ar B. Jukņēvičas izrādes “Par diviem zaķiem un pelēm uz galda” 1. cēlienu, režisore Inga Berga. Savukārt pasākumu noslēgs Jūrkalnes amatierteātris ar E. Vulfa izrādi “Tapiņa atgriešanās”, režisore Kristīne Skrulle.

Ventspils novada amatierteātru veikumu vērtēs Kultūras nodaļas vadītājs Juris Jope, Liepājas teātra aktrise Inese Kučinska-Laukšteine un ilggadējs Liepājas teātra aktieru trupas vadītājs Almants Bergmanis.

Visas dienas garumā būs pieejama bufete. Skati apmeklēt bez maksas aicināts ikviens interesents. Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts publicitātes nolūkos.

Gaidīsim jūs 20. aprīlī Ugāles tautas namā ”Gaisma”, lai kopā izbaudītu skaistos teātra svētkus.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm