Sākusies Zūru ciema labiekārtošana

Sākusies Zūru ciema labiekārtošana

2021-05-02, 08.35

Zūrās var redzēt dažādas tehnikas vienības, kas liecina par remontdarbu uzsākšanu. Ciemā uzsākta projekta “Zūras – bērniem un jauniešiem!” īstenošana. Tā mērķis ir radīt Ventspils novada Vārves pagasta Zūru ciema iedzīvotājiem un to viesiem, jo īpaši bērniem un jauniešiem, saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, sportojot vai atpūšoties svaigā gaisā, ierīkojot strītbola un basketbola laukumu Zūru ciema “Robežniekos” un bērnu rotaļu laukumu Zūru ciema “Zūru ūdenstorņi”.

Kā informē pašvaldības Attīstības nodaļas projektu vadītāja Evita Roģe, rotaļu laukumā uzstādīs dažādas iekārtas, novietos soliņus, būs padomāts par apstādījumiem un žogu, lai bērni varētu droši spēlēties. Savukārt sporta laukumā būs tāds strītbola grozs, kuru viegli varēs pārveidot par futbola vārtiem. Pie laukuma būs soliņi un velosipēdu statīvi, lai sportot varētu arī tie, kas atbrauc no citiem ciemiem. Pabeidzot darbus, Zūru ciemā būs divas sakārtotas vietas, paredzētas gan mazuļiem un viņu vecākiem un vecvecākiem, gan jauniešiem un citiem, kam patīk sports.

Projekta “Zūras – bērniem un jauniešiem!” Nr. 20-08-AL17-A019.2203-000009 būvdarbus par 61 715,77 eiro veic SIA “A-J Energobūve” darbinieki. Būvuzraudzības pakalpojumus sniedz SIA “BŪUZ” speciālisti par summu 3423,09 eiro. Kopējās projekta izmaksas ir 65 138,86 eiro – 27 000 eiro līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, bet 38 138,86 eiro ir Ventspils novada pašvaldības finansējums. Darbi objektā jāpabeidz līdz jūlijam.

Ingas Bergas foto

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm