Sāksies Piltenes stadiona pārbūve

Sāksies Piltenes stadiona pārbūve

2017-04-21, 19.46

 

VND

   Ventspils novada pašvaldība Valsts kasē saņēmusi 1 183 001,26 eiro aizdevumu, līdzekļus paredzēts izmantot Piltenes stadiona pārbūvei. Darbus šajā objektā SIA “Ostas celtnieks” pārstāvji sāks maija vidū, pārbūve jāpabeidz līdz gada beigām.

   Pagaidām stadions ir sliktā tehniskā un vizuālā stāvoklī, tādēļ praktiski netiek izmantots. Realizējot vērienīgo projektu, stadionā ierīkos lietusūdens savākšanas sistēmu, notiks ūdensvada posma pārbūve, izbūvēs celiņus, novietos atkritumu tvertnes, uzstādīs velosipēdu novietnes, būs autostāvlaukums, iekārtos moduļtipa ēku, kurā būs tiesnešu un pārģērbšanās telpas, arī noliktava. Tiks uzbūvētas daļēji segtas tribīnes ar 248 sēdvietām, astoņas no tām paredzot cilvēkiem ar kustību traucējumiem, teritoriju labiekārtos, tā būs nožogota.
   Piltenes stadions ir vienīgais Ventspils novadā, kurā ir 400 metru skrejceļš. To atjaunojot, izveidos ūdens bedri šķēršļu skrējieniem. Objektā iekārtos dabīgā zāliena futbola laukumu, ierīkos trīssoļlēkšanas un tāllēkšanas sektoru, būs arī kārtslēkšanas, augstlēkšanas un lodes grūšanas sektors.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm