Sāksies pašvaldības autoceļa Jaundobēji-Rinda pārbūve

Sāksies pašvaldības autoceļa Jaundobēji-Rinda pārbūve

2016-09-15, 11.25
Ventsp.nov.grb2 LAD3 Nacionalais attistibas plans

   Septembra vidū par grants ceļu programmas līdzekļiem sāks ceļa Jaundobēji-Rinda pārbūvi. Šis ceļš līdz šim regulāri bija sliktā stāvoklī, jo netālu atrodas divi grants karjeri un lielas valsts mežu platības. Ceļš nebija piemērots tik lielam noslogojumam un sapulcē ar vietējiem uzņēmējiem tika lemts par šī ceļa pārbūvi. Ceļa Jaundobēji-Rinda garums ir 4,7 km. Projekta gaitā paredzēts atjaunot brauktuves segumu, rakt grāvjus, nomainīt caurtekas.

   Laikus tika izstrādāts būvprojekts, ko izstrādāja SIA “SBI –Ventspils” par līguma summu 4235,00 eiro, autoruzraudzību veiks par summu 423,50 eiro (ar PVN). Būvdarbus veiks SIA “Venta 1” par līguma summu 247 898,49 eiro (bez PVN). Būvuzraudzību projekta laikā veiks SIA ”Balt Line Globe” norīkots būvuzraugs Aldis Kasakovskis par 8046,50 eiro ar PVN.
   Līgumā paredzēts, ka darbi jāpabeidz sešu mēnešu laikā no būvatļaujas saņemšanas, un tas ir  2017. gada 1. martā, bet visa projekta realizācija, ieskaitot dokumentu sakārtošanu un iesniegšanu Lauku atbalsta dienestam, jāpabeidz līdz 2017. gada 30. jūnijam.
   Projekta kopējās izmaksas 308 003,67 eiro, no kurām ELFLA (Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai) līdzfinansē 262 236,37 eiro, Ventspils novada pašvaldība – 45 767,30 eiro.
   Projekts tiek realizēts pateicoties ES programmai “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm