Sabiedrības integrācijas fonds aicina pieteikties ģimeņu forumam “Ja vien mēs vairāk sarunātos”

2024-04-09, 13.52

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību darba devējiem, pašvaldību un nevaldības organizāciju pārstāvjiem un viņu bērniem organizē ģimeņu forumu “Ja vien mēs vairāk sarunātos” 19. aprīlī plkst. 10.00 Madonas novada kultūras centrā.

Foruma virstēma ir “Cieņpilna konfliktu risināšana”. Foruma laikā dalībniekus ar īsām izglītojošām lekcijām un iedvesmas runām konfliktsituāciju risināšanā iepazīstinās eksperti un Latvijā atpazīstamas personības.

Tā kā apmeklētāju skaits ir ierobežots, aicinām laicīgi pieteikt savu un savu bērnu dalību, aizpildot pieteikumu: Pieteikuma veidlapa.

Plašāka informācija

Informācijas avots – Sabiedrības integrācijas fonds