Publiskās apspriešanas sanāksme par būvniecības ieceri

2024-02-27, 13.13

Uzņēmums SIA “Summus” vēlas būvēt jaunu ražošanas ēku Ugālē. Ikviens iedzīvotājs tiek aicināts uz publiskās apspriešanas sanāksmi Ugālē, pārvaldes ēkas “Ugāles pagasta nams” 2. stāva zālē, 2024. gada 20. martā plkst. 18.00.

Uzņēmums SIA “Summus” darbojas kopš 2008. gada un nodarbojas ar ogu un sēņu iepirkšanu, to pārstrādi un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Uzņēmums ir iegādājies īpašumu Ugālē un vēlas izveidot ražotni, kurā būs desmit darba vietas. SIA “Summus” iegulda lielus finanšu līdzekļus inovācijās un dažādās izpētēs. Ražotnes ēku plānots būvēt gadījumā, ja tiks saņemts ES fondu atbalsts. Lai piekļūtu īpašumam, nepieciešams izveidot piekļuvi no pašvaldības autoceļa.

Jautājumu un priekšlikumu gadījumā aicinām sazināties ar uzņēmumu SIA “Summus”, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālr. 20227770.

Objekta izvietojuma shēma

Fasādes

Vizualizācijas

Informācijas avots – SIA “Summus”