Projekts “Engures upes zivju  migrācijas iespēju uzlabošanas plāns”

Projekts “Engures upes zivju  migrācijas iespēju uzlabošanas plāns”

2020-10-15, 09.16

Šovasar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts “BIOR” zinātnieki strādāja Engures upē un veica pētījumus. Pētījumu rezultātā izvērtētas Engures upes zivju migrācijas iespējas, izstrādāts pasākumu plāns Engures upes zivju migrācijas iespēju uzlabošanai un novērtēta esošo aizsprostu ietekme.
Par pētījuma rezultātiem un secinājumiem interesenti varēs uzzināt 23. oktobrī plkst. 11 Usmas tautas namā (vietu skaits seminārā ierobežots, tāpēc savu dalību lūdzam pieteikt līdz 21.10.2020., sūtot informāciju uz e -pastu [email protected] vai [email protected]  vai zvanot Gendriham Šķesteram, tālr. 29287631).

Darba kārtība:

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm