Popē aizvadīts Ventspils novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā vīriešiem 2023

2023-07-31, 09.00

29. jūlijā Popes pagasta atpūtas bāzē deviņas komandas cīnījās par Ventspils novada pludmales volejbola vīriešiem 2023 čempiona titulu. Spraigās un aizraujošās cīņas uzvaru čempionātā izcīnīja Endijs Skolmeistars/Ričards Vaisjūns.

Vietu sadalījumus:
1. vieta – Endijs Skolmeistars/Ričards Vaisjūns;
2. vieta – Jevgēnijs Sikuriņecs/Andrejs Černuho;
3. vieta – Marians Ročans/Harijs Ģipsers;
4. vieta – Toms Tērvids/Andris Heidemanis;
Dalītā 5.-6. vieta – Mariss Gredzens/Ingus Peterfelds un Kārlis Mačtams/Matīss Kaņeps;
Dalītā 7.-8. vieta – Valerijs Pampejevs/Konstantīns Pampejevs un Roberts Ofkants/Marks Samuilenko;
9. vieta – Olafs Vočtavs/Andris Bērziņš.

Sadarbībā ar mūsu atbalstītāju Fans Ventspils norisinājās apakšējo piespēļu konkurss, kurā par uzvarētāju kļuva Jevgēnijs Sikuriņecs.

Paldies mūsu atbalstītājiem: Volejbola klubs “Pope”, Fans Ventspils, Ventspils novada pašvaldība, Popes pagasta pārvalde, Popes Kultūras nams.

Sandris Jankevičus