Popē aizvadīts 3×3 basketbola turnīrs

2024-02-26, 09.30

23. februārī, pulcējot 9 komandas, Popē aizvadīts 3×3 basketbola turnīrs. Komandas aizvadīja astoņas spēles pamatturnīrā, pēcāk astoņas labākās komandas kvalificējās astotdaļfināliem. Spēlē par trešo vietu meistarīgāki bija “Kas māk, tam nāk” komandas spēlētāji, pārspējot komandu “Tīģeris”, spraigā fināla trillerī “Dzirnavnieki” ar viena punkta pārsvaru pārspēja “Taverna” spēlētājus.

Starplaikā norisinājās “Pasiekstes vējdzirnavu” trīspunktu metienu konkurss, kurā uzvaru izcīnīja “Kas māk, tam nāk” komandas spēlētājs Deins Cielavs.

Vietu sadalījums:
1. vieta – “Dzirnavnieki” (Jānis Zemels, Edijs Veinbergs, Matīss Gredzens, Māris Ziediņš);
2. vieta – “Taverna” (Kārlis Plūksna, Indars Borherts, Jurģis Ozols, Ernests Ozols);
3. vieta – “Kas māk, tam nāk” (Edijs Lepe, Žanis Jankovskis, Deins Cielavs, Roberts Rozenfelds);
4. vieta “Tīģeris” (Kārlis Libkovskis, Andris Žeimunds, Guntars Žeimunds, Kristaps Kivilands).

Dalītā 5. līdz 8. vieta:
“Sporta mafija” – Mārtiņš Meiris, Miks Grieze, Roberts Kukainis, Endijs Skolmeistars;
“Vektors 2” – Agnis Marks Barkovskis, Edgars Saldenko, Jāzeps Romāns Jakovļevs, Andris Priekulis;
“Ball live matter”– Jānis Pēteris Pečaks, Klāvs Bogdānovs, Daniels Matiss Kraučs, Daniels Kalniņš;
“Melnā mellene” – Gusts Ungurs, Rihards Sproģis, Krists Sķibelis, Rainers Tamužs – Grieze.

9. vieta – BK ”Ugāle” (Dans Deniss Amons, Mārtiņš Ķeizers, Eduards Gulbis, Dāvids Egle).

Paldies mūsu atbalstītājiem: Ventspils novada pašvaldība, Fans Ventspils, Volejbola klubs “Pope”, Popes pagasta pārvalde, Popes kultūras nams, “Kļavu Bites”, “Pasiekstes vējdzirnavas”.

Sandris Jankevičus