Popē aizvadīta #BEACTIVE Eiropas sporta nedēļa

2023-10-03, 08.29

Nedēļas noslēgumā Popes pagasta iedzīvotājiem un viesiem bija iespēja apgūt zāles volejbola un basketbola pamatus treneru – Edgara Zviedrāna un Jāņa Zemeļa pavadībā. Par možu garu ar vingrojumu kompleksu parūpējas fizioterapeite Laura Čakle.

Pulcējoties vairāk nekā 60 drosmīgiem nakts orientēšanās pasākuma dalībniekiem, nakts melnumā Popē aizvadītas nakts orientēšanās sacensībās. Par pasākuma dalībnieku garīgo labsajūtu parūpējās DJ J.Pree (Jānis Priekulis).

Paldies Eiropas sporta nedēļas pasākumu dalībniekiem un atbalstītājiem: Popes pagasta pārvaldei, Ventspils novada pašvaldībai, īpaši – Jānim Priekulim, Jānim Zemelim, Edgaram Zviedrānam, Laurai Čaklei. Sporta nedēļas pasākumus Popē organizēja Popes Sporta klubs sadarbībā ar Popes kultūras namu.

Sandris Jankevičus