Pedagogi tiksies konferencē Ugālē

2023-08-25, 09.25

29. augustā Ugāles tautas namā “Gaisma” notiks novada pedagogu konference “Ceļa karte vienotai izglītības kvalitātes sekmēšanai.”

Pasākums sāksies ar domes priekšsēdētāja Aivara Mucenieka uzrunu, par izglītības darba jaunumiem runās Izglītības pārvaldes vadītāja Aina Klimoviča un domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Guntis Mačtams. Valsts izglītības satura centra vadītāja Liene Voroņenko informēs par 2023./2024. mācību gada aktualitātēm, bet Intelekta attīstības centra vadītājs Oskars Grīslis apskatīs tēmu “Pašvadīta produktivitāte.”

Konferences otrajā daļā sveiks deviņus pedagogus, kuri saņems pašvaldības apbalvojumu “Gada skolotājs.”

Lai izdevusies diena un veiksmīgs jaunais mācību gads!