Pedagogi piedalās iekļaujošās izglītības konferencē

Pedagogi piedalās iekļaujošās izglītības konferencē

2023-10-24, 09.25

Šodien, 2023. gada 24. oktobrī, 10 mūsu novada atbalsta personāla pedagogi piedalās iekļaujošās izglītības konferencē “Laimīgs bērns skolā – sadarbība veiksmīgam izglītības procesam” Talsu Valsts ģimnāzijā.

Konferences mērķis ir pilnveidot pedagoģisko pratību iekļaujošās izglītības nodrošināšanā. Dienas programmā paredzēti ne vien lektoru uzstāšanās, bet arī vērtīgas darbnīcas, iekļaujot dažādas diskusiju tēmas, kā piemēram, sadarbība ar vecākiem, vieglās valodas metode, individuālie mācību plāni, uzvedības korekcija, u. c.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm