Paziņojums par mutisku rūpnieciskās zvejas rīku izsoli pašpatēriņa zvejai Baltijas jūras piekrastes ūdeņos

2023-12-11, 13.15

Ventspils novada domes Licencēšanas komisijas 2023. gada 16. novembra sēdē ir apstiprināts “Rūpnieciskās zvejas tiesību nomas pašpatēriņa zvejai Baltijas jūras piekrastes ūdeņos Ventspils novada administratīvajā teritorijā izsoles nolikums”.

NOLIKUMS

Izsolē piedalās fiziskas personas – pašpatēriņa zvejas tiesību pretendenti, kuri atbilst Ventspils novada domes 2023. gada 31. augusta saistošo noteikumu Nr. 6 “Par rūpnieciskās zvejas tiesību iznomāšanas kārtību Ventspils novadā” 17.1. apakšpunkta prasībām:

1. deklarētā dzīvesvieta vai piederošais nekustamais īpašums atrodas Ventspils novada pašvaldības administratīvajā teritorijā;
  2. pildījis rūpnieciskās zvejas tiesību nomas līguma, kura darbības termiņš 2023. gads, noteikumus un ievērojis zvejniecību regulējošo tiesību aktu prasības;
  3. pretendenti, kas iesnieguši iesniegumu Ventspils novada pašvaldībā līdz 2023. gada 15. novembrim par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu.

Katra izsolāmā rūpnieciskās zvejas rīka izsoles solis – 10,00 eiro.

Izsoles dalībniekiem ir jāiesniedz pieteikums līdz 2023. gada 17. decembra plkst. 17.00.

PIETEIKUMS

Pieteikumu var iesniegt vienā no turpmāk norādītajiem veidiem:

• nosūtot pa pastu vai nododot personīgi (iemetot korespondencei paredzētajā kastītē pie pašvaldības administrācijas ēkas Skolas ielā 4, Ventspilī);
  • nododot Piltenes pilsētas un pagastu apvienībā un Ventspils novada pagastu pārvaldēs;
  • izmantojot kurjerdienesta pakalpojumus;
  • nosūtot ar drošu elektronisko parakstu uz elektronisko pasta adresi: [email protected]

Informācija pa tālruni 22029846 vai rakstot e-pastā: [email protected]