Pašvaldība ziedo automašīnu Ukrainas sabiedrībai

2023-09-11, 09.52

Ventspils novada pašvaldības deputāti šovasar vienojās par to, ka varētu ziedot Ukrainai transportlīdzekli “Dacia Duster”, kas iepriekš izmantots Piltenē. Pašvaldības pārstāvji sazinājās ar tviterkonvoja veidotāju Reini Pozņaku, savukārt viņš – ar Ukrainas Aizsardzības ministriju, noskaidrojot, ka ukraiņiem tiešām noderētu 4×4 piedziņas auto.

Ministrijas pārstāvji atsūtīja Ventspils novada domei oficiālu pieprasījumu, un deputāti sēdē lēma ziedot pašvaldības transportlīdzekli “Dacia Duster” Ukrainas sabiedrības vispārējam atbalstam. Uz Rīgu to transportēja galvenais saimniecības pārzinis Edmunds Duss un šoferis Raitis Rudbahs. Galvaspilsētā jau atradās vairāk nekā 20 dažādu auto, kurus, mērojot aptuveni 1000 km, brīvprātīgie aizveda uz Ukrainu, pēc tam visi kopā atgriežoties mājās autobusā, kas viņiem aizbrauca pakaļ.