Pabalsts mācību piederumu iegādei

2023-08-16, 11.13

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Ventspils novada Sociālais dienests aicina vecākus, kuru bērns šogad uzsāks skolas gaitas 1. klasē kādā no Ventspils novada pašvaldības izglītības iestādēm, saņemt pirmklasnieka pabalstu.

Tiesības saņemt vienreizēju pabalstu mācību piederumu iegādei, uzsākot mācību gaitas 1. klasē, ir ģimenēm, kuras savu dzīvesvietu ir deklarējušas Ventspils novada administratīvajā teritorijā vismaz pēdējos 12 mēnešus, un bērns mācības uzsāks kādā no Ventspils novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēm. Pabalsts ir vienreizējs, tā apmērs ir 30 eiro.

Papildus atgādinām, ka pabalstu 30 eiro apmērā mācību piederumu iegādei var saņemt arī bērni no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm.

Pabalstu mācību piederumu iegādei ieskaita bērna likumiskā pārstāvja norādītajā kontā pēc iesnieguma saņemšanas. Iesniegumu var iesniegt: klātienē (pie sociālā darba speciālistiem katrā pagasta pārvaldē) vai elektroniski (sūtot uz e-pastu: [email protected]).

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Sociālo dienestu, rakstot uz e-pastu: [email protected].

IESNIEGUMS