Paaudžu svētki Zūru rūķu darbnīcā (fotogalerija)

Paaudžu svētki Zūru rūķu darbnīcā (fotogalerija)

2020-09-21, 10.05

26. septembrī Vārves pagasta Zūru rūķu darbnīcā notika paaudžu svētki “Pie ābeles”. Tajos tika aicināti piedalīties visu paaudžu pārstāvji, lai seniori apgūtu jaunas prasmes, bet bērni un pusaudži izzinātu seno, tā kultūras mantojuma vērtības apvienojot ar mūsdienu izklaidēm.
Vārvenieku rosinātas, ciemos ieradās etnogrāfiskā ansambļa “Maģie suiti” dziedātājas no Jūrkalnes.  Viņas izstāstīja, kā pareizi valkājams suitu tautastērps, mācīja apdziedāšanas dziesmas un rādīja, kā izcept burkānrausi. Klātesošie varēja izmēģināt roku pogas dancināšanā, izgatavot māju zīmes un uzzināt, kas tās ir. Koncertēja Gunārs Gaumigs.

Foto Jana Gruntmane

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm