Novadā sakārtos vairākus autoceļu posmus

Novadā sakārtos vairākus autoceļu posmus

2021-04-30, 11.30

Ventspils novada domes deputāti pieņēma lēmumu ņemt aizdevumu Valsts kasē trīs projektu īstenošanai, tādējādi sakārtojot novadā vairākus autoceļus. Tas ir iespējams, pateicoties Ministru kabineta rīkojumam “Par atbalstītajiem pašvaldību investīciju projektiem valsts aizdevumu piešķiršanai Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai”.

Tādējādi ir apstiprināts Ventspils novada pašvaldības iesniegtais projekts par pašvaldības autoceļa P–04 “Gaiļkalnu kapi–Vecmuižciems” no 3,01 līdz 3,46 km un autoceļa P–06 “Vējdzirnavas–Lielferma” no 0,00 līdz 0,25 km brauktuves virsmas atjaunošanai Piltenes pagastā. Saskaņā ar iepirkumu darbu veikšanai nepieciešamais finansējums ir 76 557,50 eiro. Aizņēmums Valsts kasē būs 65 073,88 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums no 2021. gada budžeta no autoceļa fonda līdzekļiem – 11 483,62 eiro. Īstenojot projektu, atjaunos asfalta segumu diviem ceļa posmiem 0,7 km garumā un nomainīs liela izmēra caurteku. Darbus veiks SIA “VIA” speciālisti.

Otrs projekts paredz pašvaldības autoceļa P–03 “Gārzde–Ūdrandes darbnīca” brauktuves virsmas atjaunošanu, nepieciešamā summa – 108 646,38 eiro. Aizņēmums Valsts kasē būs 92 349,42 eiro,  pašvaldības līdzfinansējums no 2021. gada budžeta no autoceļa fonda līdzekļiem – 16 296,96 eiro. Ceļa virskārtu 1, 57 km garumā atjaunos ar dubulto virsmas apstādi. Objektā strādās SIA “Vianova” darbinieki.

Īstenojot trešo projektu, Piltenē 1,077  km garumā atjaunos Ganību ielas brauktuves virsmu un notiks pašvaldības autoceļa T–07 “Laukceltnieks– Spīdolas” brauktuves virsmas atjaunošana Tārgales pagastā. Kopējais nepieciešamais finansējums ir 125 356,80 eiro. Aizņēmums Valsts kasē būs 106 553,28 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums no 2021. gada budžeta no autoceļa fonda līdzekļiem – 18 803,52 eiro. Piltenē Ganību ielā tās virskārtu atjaunos ar dubultās virsmas apstrādes metodi, bet autoceļam Tārgales pagastā 0,17 km garumā uzliks asfalta segumu. Darbus veiks SIA “Venta 1” speciālisti. Paredzams, ka būvniecība visos objektos sāksies jūnijā.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm