Novadā pārbūvē piecus grants ceļus

Novadā pārbūvē piecus grants ceļus

2017-03-23, 11.46

 

LAD NAP ES

   Ventspils novadā turpina pārbūvēt grants ceļus bez cietā seguma. Ventspils novada pašvaldībai maksimāli pieejamais publiskais finansējums no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ir 2’660’000 eiro. Pašvaldības finansējums ir 10% no attiecināmajiem izdevumiem jeb 295’555,56 eiro.

 

cels

   Ir apstiprināts Lauku atbalsta dienestā iesniegtais projekts “Pašvaldības autoceļu pārbūve Piltenes pagastā Ventspils novadā”. Šajā pagastā pārbūvēs četrus ceļa posmus. Būvdarbus veic SIA “Ostas celtnieks”, būvuzraudzību – SIA “BaltLine Globe”. Pārbūve Piltenes pagastā sākās marta vidū, darbus paredzēts pabeigt oktobrī.
Projekta kopējās izmaksas 223 885,76 eiro, no kurām ELFLA (Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai) līdzfinansē 198 089,81 eiro, Ventspils novada pašvaldība – 25 795,95 eiro. Projektu realizē, pateicoties ES programmai “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”.
   Pašvaldības autoceļa P-01 “Lodes–Gaiļkalna kapi” pārbūve izmaksās 71 325,79 eiro, P-10 “Zūru pagrieziens–Ūdrandes darbnīcas–Baloži” – 27 912,35 eiro, P-04 “Gaiļkalnu kapi– Vecmuižciems” – 45 796,25 eiro, bet P-03 “Gārzde–Ūdrandes darbnīcas” – 61 971,87 eiro.
   Pārbūvi veiks visos Ventspils novada pagastos. Pirmajā objektā darbi, kuros iesaistīti SIA “Venta–1” darbinieki, Ances pagastā sākās 2. septembrī. Ceļu A-30 Jaundobēji–Rinda piecu kilometru garumā pārbūvēs līdz 7. jūlijam.  Būvuzraudzība Ancē uzticēta SIA “BaltLine Globe.”
   Objektu pārbūve notiek saskaņā ar apstiprinātajiem teritorijas attīstības plānošanas dokumentiem un tajos noteiktajām prioritātēm, lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību, tādējādi uzlabojot arī iedzīvotāju dzīves vidi. Nosakot, kurus ceļa posmus pārbūvēs, Ventspils pašvaldības Attīstības nodaļas speciālisti apmeklēja visus pagastus un tikās ar uzņēmējiem, kuri izteica savu viedokli.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm