Notiks parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētā likuma “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu

2023-12-06, 10.10

Centrālā vēlēšanu komisija 16. novembrī lēma rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likuma “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim.

Ventspils novada administratīvajā teritorijā ir noteiktas šādas parakstu vākšanas vietas:

1. Popes pagasta kultūras namā (adrese: “Gobas”, Popes pagasts, Ventspils novads, LV-3614);
  2. Piltenes pilsētas un pagastu apvienības pārvaldē (adrese: Lielā iela 28, Piltene, Ventspils novads, LV-3620);
  3. Vārves pagasta pārvaldē (adrese: Skolas iela 1, Ventava, Vārves pagasts, Ventspils novads, LV-3623).

Parakstu vākšanas vietu darba laiks:

• pirmdien, trešdien, piektdien, svētdien no plkst. 9.00 līdz 13.00;
  • otrdien, ceturtdien, sestdien no plkst. 15.00. līdz 19.00.

Tiesības piedalīties parakstu vākšanā ir Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma. Lai piedalītos parakstu vākšanā, jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments – Latvijas pilsoņa pase vai Latvijas pilsoņa apliecība (eID karte).

Kontaktinformācijai saziņai:

• Ventspils novada Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja – Ginta Roderte (tālr. 27870866);
  • Ventspils novada Vēlēšanu komisijas sekretāre – Ieva Kalenda (tālr. 26645977).

Informācija parakstu vākšanas norisi un apturētā likuma “Grozījumi Notariāta likumā” saturu