Normunda Bērenta piemiņas turnīrs volejbolā

Normunda Bērenta piemiņas turnīrs volejbolā

2024-03-06, 14.34

2024. gada 2. martā Užavas pamatskolā notika Normunda Bērenta piemiņas turnīrs volejbolā. Liels prieks par to, ka interese par šo pasākumu nav mazinājusies. Joprojām priecājamies par katru, kuram patīk uzspēlēt volejbolu. Īpašs gandarījums par Užavas skolas Normunda klasesbiedru lielisko sniegumu volejbola laukumā.

Paldies ikvienam, kurš atrada laiku šim pasākumam. Turnīrā laukumā devās 17 vojejbolisti, kurus uzmundrināja arī kupls līdzjutēju pulciņš. Komandas sadalījām uz vietas. Saspringtās cīņas un ļoti līdzīgie spēļu rezultāti palīdzēja uzturēt sportisko azartu katrā spēlē. Normunds ļoti mīlēja arī tehniku, tāpēc komandu nosaukumi palika nemainīgi no iepriekšējā gada. 4. vietā komanda “Fend”, 3. vietā komanda “Sporta Ižs”, 2. vietā komanda “Subary”, 1. vietā komanda “Kamaz”.

Paldies Ventspils novada pašvaldībai par medaļām. Paldies Užavas pagasta pārvaldei un Normunda draugiem par iespēju baudīt dažādas uzkodas. Uz tikšanos nākošgad!

Užavas pagasta sporta darba organizators Uldis Ķemers

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm