Nakts koncerts Jūrkalnē

2023-08-14, 12.59

18. augustā plkst. 22.00 Jūrkalnes Raķešu bāzē norisināsies jauniešu kora “Kamēr…” nakts koncerts. Ieeja bez maksas.

Pirms četriem gadiem laiskā svētdienas rītā kora nometnes noslēgumā dziedātāji devās jaunatklāšanas pārgājienā un uzmeklēja šo rūpīgi slēpto brīnumu. Tāpēc šā gada 18. augustā priecāsimies par atkalsatikšanos Jūrkalnes bijušajā raķešu bāzē, kas savu koncertvietas potenciālu jau pierādījusi pirms trīs gadiem līdz ar mūsu uzstāšanos. Šoreiz, mākslinieciskā vadītāja Jurģa Cābuļa iedvesmoti, atskaņosim latviešu un ārzemju komponistu skaņdarbus, kuri mūs ir pavadījuši cauri neaizmirstamajai sezonai. Lai padarītu klausīšanās pieredzi pēc iespējas komfortablu, aicinām ņemt līdzi savus krēslus un pledus (daļa sēdvietu tiks nodrošinātas).

Pasākumu atbalsta Ventspils novada pašvaldība, Jūrkalnes tautas nams un Jūrkalnes pagasta pārvalde.