Miķeltornī uzstādīts jauns vides objekts

Miķeltornī uzstādīts jauns vides objekts

2020-06-05, 11.41

Tārgales pagasta Miķeļtornī, viesu nama “Pizā” teritorijā, uzstādīts ceļa stabiņš, kas simbolizē 2015. gadā uzsākto projektu “1836”. Tā mērķis bija līdz Latvijas simtgadei 1836 km garo Latvijas robežu atdzīvināt tūrisma ceļā. Iniciatīva nav pieklusi, tādēļ šogad daudzviet Latvijā plānot ierakt 100 ceļa stabiņus.

Nupat tas paveikts arī Miķeļtornī, un viesu nama “Pizā” saimniece Ulla Frasere ir ļoti priecīga, ka stabiņš ir novietots tieši viņas īpašumā. Tajā katrs, kas to vēlas, var iesiet lenti, domājot gaišas un labas domas, atceroties projekta “1836” devīzi “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju!”
Ulla stāsta, ka stabiņš ierakts labi pieejamā vietā, iebraucot viņas īpašumā, turklāt turpat pieejama arī informācija par garās distances pārgājienu maršrutu gar Baltijas jūras piekrasti “Jūrtaka”.


Mārča Laksberga foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm