“Mazs pasažieris – lielāka uzmanība!”

“Mazs pasažieris – lielāka uzmanība!”

2023-10-17, 08.52

Iestājoties tumšajiem rudens vakariem, Autotransporta direkcija aicina pievērst uzmanību mazākajiem sabiedriskā transporta pasažieriem, tādēļ visu oktobri tiek rīkota kampaņa “Mazs pasažieris – lielāka uzmanība!”. 19. oktobrī pirmo reizi visā Latvijā tiks aizvadīta Bērniem drošas pārvietošanās diena!

Bērniem drošas pārvietošanās diena tiek organizēta, ņemot vērā, ka bērniem vēlaizvien ir nepietiekamas zināšanas par drošu braukšanu sabiedriskajā transportā, kā arī drošu rīcību problēmu gadījumos sabiedriskajā transportā un uzvedību ceļu satiksmē.

Drošības dienas atzīmēšanā tiek aicināti piedalīties visi ceļu satiksmē iesaistītie – bērni, skolotāji, vecāki, transportlīdzekļu vadītāji, policija un citi pasažieri, lai atgādinātu, ka katram ir sava loma un atbildība, kā rīkoties dažādās situācijās, kas saistītas ar bērnu drošību uz ceļa.

Informācijas avots – Autotransporta direkcija

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm