LIAA pārstāvniecība Ventspilī

LIAA pārstāvniecība Ventspilī

2024-02-12, 12.00

LIAA pārstāvniecība Venstpilī ir paplašinājusi sniegto pakalpojumu klāstu. Maziem un vidējiem uzņēmumiem ir pieejams jauns atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai, inovācijām un eksportam. Atbalsta programmas mērķis ir nodrošināt finansējuma pieejamību biznesa idejas īstenošanai un uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā, veicinot aktivitātes, kas vērstas uz inovatīvo komersantu īpatsvara paaugstināšanu ekonomikā un sekmē uzņēmējdarbību.

LIAA pārstāvniecībā Ventspilī ir pieejama kopstrādes telpa jeb atvērtais birojs, kur pārstāvniecības klienti un viesi var gan strādāt, gan tikties ar sadarbības partneriem un klientiem, gan izmantot kopstrādes telpas aprīkojumu (printeris, skeneris u. c.), kā arī apmeklēt kopstrādes telpā notiekošos seminārus un pasākumus.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par LIAA pārstāvniecības Ventspilī piedāvātajām iespējām.

Kontaktinformācija
E-pasts: [email protected]
Tālr. +371 28303746
Adrese: Saules iela 19, Ventspils, LV-3601
LIAA pārstāvniecība Ventspilī

Plašāk par atbalsta programmām: https://business.gov.lv/atbalsta-programmas

Informācijas avots – LIAA pārstāvniecība Venstpilī

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm