Kurzemes reģiona uzņēmēji aicināti pieteikt savus pārdošanas speciālistus bezmaksas semināram “Pārdošanas vadība un darījumu pārrunas”

Kurzemes reģiona uzņēmēji aicināti pieteikt savus pārdošanas speciālistus bezmaksas semināram “Pārdošanas vadība un darījumu pārrunas”

2024-04-16, 13.27

2024. gada 25. aprīlī plkst. 10.00 Ventspils augstskolā Inženieru ielā 101a norisināsies bezmaksas seminārs “Pārdošanas vadība un darījumu pārrunas”, uz kuru aicināti pieteikties Kurzemes reģiona uzņēmumu pārdošanas speciālisti un darbinieki, kas ikdienā rūpējas par jaunu klientu piesaisti un darījumu pārrunu veikšanu.

Semināra laikā tiks aplūkotas tādas tēmas kā efektīvas pārdošanas piltuves izveidošana un uzturēšana, pārdošanas stratēģijas un tehnikas, jaunu klientu piesaistes un atkārtotu pirkumu veicināšanas stratēģijas e-komercijā, kā arī ieskats inovatīvu darījumu pārrunu procesā un darījumu sarunu psiholoģiskajos aspektos.

Praktiskās mācības vadīs “WIN partners” darījumu pārrunu vadības trenere un Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskā biznesa un ekonomikas katedras docētāja Līga Sileniece, kura ir ieguvusi arī darījumu pārrunu meistarības sertifikātu Harvarda biznesa skolā. Līgai ir plaša pieredze korporatīvu mācību vadīšanā par darījumu pārrunu vadību tādās organizācijās kā AS “Sadales tīkls”, AS “Conexus Baltic Grid”, JYSK, Latvijas Jūras akadēmija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un citur. Līgas profesionālo unikalitāti veido iegūtā biznesa pieredze darījumu pārrunu vadībā ar iegūtām augstākajām izglītībām gan psiholoģijā, gan tiesību zinātnē un biznesa vadībā.

Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 24. aprīlim šajā saitē.

Semināri tiek organizēti projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

Informācijas avots – “WIN partners” mācību projektu vadītāja Dace Nikmane

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm