Koncertlekcija “Latviju svētkos godinot”

Koncertlekcija “Latviju svētkos godinot”

2023-11-16, 14.02

7. novembrī, gaidot Latvijas dzimšanas dienu, Piltenes pamatskolas skolēniem bija iespēja piedalīties koncertlekcijā ”Latviju svētkos godinot”,  kurā mākslinieks Atis Ieviņš atskaņoja patriotiskus latviešu komponistu skaņdarbus.

Klātesošajiem bija iespēja ne tikai dziedāt līdzi iemīļotākās latviešu patriotiskās dziesmas, bet arī aktīvi piedalīties viktorīnā un atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Latvijas vēsturi, kultūru, tradīcijām un dabu. Skolēniem patika koncertlekcija un piedalīšanās viktorīnā. Tas ir labs veids kā iepazīt latviešu mūziķu daiļradi, atsvaidzināt atmiņā pagātnes notikumus, akcentēt uzmanību uz svarīgiem notikumiem mūsu valsts dzīvē.

Patrīcija: “Koncerts bija ļoti labs, solists skaisti dziedāja, bija arī interesanta viktorīna. Pasākums varēja notikt ilgāk, jo man likās par īsu. Tas nozīmē, ka laiks pagāja ātri.”

Adrians: “Man patika, ka starp dziesmām bija viktorīnas jautājumi. Uz dažiem es zināju pareizās atbildes. Patika beigās dziedāt dziesmu “Tikai tā”.”

Ieva: “Koncertā dziesma bija ļoti pārdomātas un pieskaņotas šī mēneša patriotiskajam noskaņojumam. Katru dziesmu es dziedāju līdz no visas sirds un pie dažām pat mazliet paraudāju.”

Svens: “Koncerts bija ļoti labs. Solists ļoti skaisti dziedāja un arī labi spēlēja ģitāru. Varēja redzēt, ka koncerts patika visiem, jo daudzi dziedāja līdz.”

Unda: “Es ļoti izbaudīju šo koncertu. Man patika tas, ka uz ekrāna bija vārdi un es varēju dziedāt līdzi. 40 minūtes pagāja ļoti ātri. Arī viktorīnā es uzzināju daudz jauna.”

Piltenes pamatskolas direktora vietniece audzināšanas jomā Nelda Matisova

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm