Izsludina konkursu Piltenes kultūras nama vadītāja amatam

2024-03-06, 09.18

Ventspils novada pašvaldība (reģ. Nr. 90000052035) izsludina konkursu uz vakanto Piltenes kultūras nama vadītāja amatu.

Dokumenti ar norādi Piltenes kultūras nama vadītāja amata konkursam jāiesniedz līdz 2024. gada 15. marta plkst. 15.00:

• nosūtot pa pastu adresātam: Ventspils novada pašvaldība, Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601;
  • iesniedzot personīgi Ventspils novada pašvaldībā, Skolas ielā 4, Ventspilī, LV-3601, 1. stāvā Apmeklētāju pieņemšanas centrā, iestādes darba laikā;
  • nosūtot uz e-pastu [email protected], parakstītus ar drošu elektronisko parakstu, vai e-pastu: [email protected].

Tālr. uzziņām 26409651.

Prasības:

• profesionālā augstākā izglītība atbilstošā jomā (var būt pēdējo kursu students);
  • praktiskā darba pieredze ne mazāka kā 3 gadi kultūras darba jomā (vēlams līdzīgā amatā);
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes;
  • spēja strādāt un pieņemt lēmumus patstāvīgi, prasme organizēt savu darbu;
  • zināšanas lietvedībā;
  • prasmes darbā ar informācijas sistēmām un komunikācijas tehnoloģijām.

Galvenie darba pienākumi:

• koordinēt un pārraudzīt kultūras nama darbu, nodrošināt domes lēmumu īstenošanu kultūras nozarē;
  • veidot kultūras pasākumu darba plānu, organizēt un administrēt pilsētas un pagasta mēroga kultūras pasākumus, izvērtējot sabiedrības interese un vajadzības kultūras jomā,
  • pārzināt valsts kultūrpolitikas īstenošanu novadā;
  • sniegt metodisku palīdzību kultūras nama amatiermākslas kolektīvu vadītājiem kultūras jautājumos;
  • veikt kultūras nama amatiermākslas kolektīvu vadītāju darba laika uzskaiti, kārtot lietvedību;
  • organizēt amatiermākslas kolektīvu piedalīšanos novada un valsts mēroga pasākumos un skatēs;
  • veidot sabalansētu budžetu, plānot un organizēt kultūras nama saimniecisko un finansiālo darbību apstiprinātā budžeta ietvaros;
  • plānot un organizēt kultūras norises pārziņā nodotajās telpās;
  • sniegt atskaites Latvijas digitālajai kultūras kartei (www.kulturaskarte.lv), autortiesību aģentūrai.

Pretendentiem jāiesniedz:

• motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un iepriekšējo darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Piedāvājam:

• pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • mēnešalgu 960.00 eiro (pirms nodokļu nomaksas);
  • profesionālās pilnveides un apmācību iespējas.

! Izskatīsim to pretendentu pieteikumus, kuri iesnieguši visus norādīto dokumentus. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti dalībai darba intervijā.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu apstrādes likuma 25. panta pirmo daļu, Ventspils novada pašvaldība informē, ka:

1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs personāla atlases norisi;
  2. personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils novada pašvaldība, kontaktinformācija: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601, e-pasts: [email protected], tālr. 63629450.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi var iegūt Ventspils novada pašvaldības mājaslapā www.ventspilsnovads.lv, klātienē Ventspils novada pašvaldības Personāla nodaļā, adrese: Skolas iela 4, Ventspils, LV-3601, vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

NOLIKUMS