Īstenots projekts jauniešiem Zlēkās

Īstenots projekts jauniešiem Zlēkās

2015-11-12, 09.45

  Zlēku pagasta jaunieši piedalījās Ventspils novada pašvaldības  projektu konkursā “Jaunietis darbībā-2015”. Par piešķirto finansējumu iegādājāmies materiālus mākslas nodarbībām un  dažādas galda spēles. Pateicoties šim projektam, dienas un  sociālajā centrā notiek dažādas radošās nodarbības.

PA280337
PA280334

   Jauniešiem ir iespējas vakaros  nodarboties ar gleznošanas pamatu apgūšanu,izmantojot dažādas tehnikas – gleznojot  gan uz stikla, gan papīra,gan zīda.
   Pēc mācību stundām dienas un sociālo centru apmeklē bērni . Viņiem ir  iespēja attīstīt un pilnveidot  radošās prasmes, tādējādi arī iemācoties lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku. Spēlējot galda spēles – hokeju, dambreti, uzlabojas savstarpējā  komunikācija un prasme sadarboties. Praktisko nodarbību laikā bērni gūst pozitīvas emocijas,   veidojot no dabas, otrreizējās pārstrādes materiāliem,  zīmuļiem un krāsām – skaistus zīmējumus un rotaļlietas.

PA280341
PA280336

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm