Informatīvs materiāls par pieejamo Indukcijas gada atbalstu

Informatīvs materiāls par pieejamo Indukcijas gada atbalstu

2024-04-15, 16.33

Indukcijas gada atbalsts pieejams jaunajiem skolotājiem dažādās izglītības iestādēs. Tā galvenais mērķis ir sekmēt pedagoģijas studiju absolventu iekļaušanos izglītības iestādes vidē un veicināt palikšanu skolotāja profesijā. Tuvākā uzņemšana projektā plānota no š. g. 17. jūnija līdz 15. jūlijam. Atbalstam izņēmuma kārtā kvalificējas arī 2023. gada absolventi.

Indukcijas gada projekta mājaslapa: https://www.lu.lv/zinatne/programmas-un-projekti/eiropas-savienibas-strukturfondi/eiropas-socialais-fonds-plus-esf/esf-4227/

Eiropas Sociālā fonda Plus projektu “Indukcijas gada atbalsts jaunajiem pedagogiem pēc skolotāja kvalifikācijas iegūšanas” (Nr. 4.2.2.7/1/23/I/001) īsteno projekta vadošais partneris Latvijas Universitāte un projekta partneri Daugavpils Universitāte, Liepājas Universitāte, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija. Projekta mērķis ir sniegt indukcijas gada atbalstu pedagoģijas studiju absolventiem pirmajā gadā pēc studiju pabeigšanas, lai nodrošinātu viņu tālāku iekļaušanos izglītības iestādes vidē un veicinātu palikšanu skolotāja profesijā.

Informatīvs materiāls

Informācijas avots – Indukcijas gada projekta komanda

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm