Folkloras kopai “Urdava” 10

Folkloras kopai “Urdava” 10

2024-02-04, 21.15

Priecīgā noskaņā Ugāles tautas namā “Gaisma” folkloras kopa “Urdava” svinēja savu 10. dzimšanas dienu, dziedot dziesmas, dancojot un atzīmējot Meteņu dienu.

Jubilārus ar skaistām dāvanām, labiem vārdiem un jestriem priekšnesumiem bija ieradušies sveikt viesi un draugi no Ventspils novada, Rīgas, Laucienes, Liepājas, Ventspils, Ēdoles un Alsungas, to lokā Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītājs Juris Jope, Ugāles pagasta pārvaldes vadītājs Gendrihs Šķesters, Ugāles tautas nama vadītāja Evika Picalcelma, Ugāles Mūzikas un mākslas skolas direktore Rasma Petmane, Ugāles bibliotēkas vadītāja Inese Rumpa un bibliotēkas Bērnu nodaļas vadītāja Dace Krūze, senioru klubiņš “Bārbele”, folkloras kopas “Urdava” bijušie dalībnieki, pārstāvji no Ugāles amatierteātra “Ugāles drāma” un pūtēju orķestra “Ugāle”, līnijdeju grupa “Margrietiņas”, jauniešu deju kolektīvs “Sidrabiņš”, kā arī folkloras kopas “Pūnika”, “Pill tīn”, “Sītava”, “Kāndla”, “Silavoti”, “Trejteka”, “Saknes”, “Vēlava”, “Laipa”, “Ēdoles mežaiņi” un etnogrāfiskai ansamblis “Maģie suiti”.

Par godu Meteņu dienai un folkloras kopas “Urdava” aicinājumam, kolektīvi bija ieradušies maskās un izpaudās dažnedažādos veidos, liekot visiem klātesošajiem gan dziedāt, gan dejot. Pēcāk visi mielojās ar gardu zupu un jubilāru sagatavotiem gardumiem, kā arī devās danci vest kapelas “Alšvangas spēlmaņi” pavadībā.

Ventspils novada pašvaldības Kultūras nodaļas vadītājs Juris Jope bija priecīgs apmeklēt šo pasākumu: “Man bija iespēja redzēt un dzirdēt visas Ventspils novada folkloras kopas, kā arī viesus no dažādām vietām. Pasākums bija ļoti pozitīvs un dzīvespriecīgs, tieši tas, kas šajā laikā ir ļoti vajadzīgs.”

“Jo dziedāju, jo skanēja, diža meža maliņā,” smaidīgi teica folkloras kopas “Urdava” vadītāja Arita Grīnberga, vēlot kolektīvam skanīgas balsis, dziedāt gribošas sirdis un mīļas attiecības.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm